Hearthstone
20

Video is ready, Click Here to View ×


➜ SUBSKRYBUJ ▰ http://bit.ly/MKR_SUB
➜ NAJTAŃSZE GRY ▰ https://www.g2a.com/r/mkrr3 (z kodem MKR 3% cashbacku)
➜ SERWER CURSE ▰ https://www.curse.com/mkrr3
➜ STREAM ▰ http://www.twitch.tv/mkrr3
➜ FANPAGE▰ http://www.facebook.com/mkrr3
➜ INSTAGRAM▰ https://www.instagram.com/mkrr3hs/
➜ GRUPA FACEBOOK ▰ https://www.facebook.com/groups/433426896814897/

Wy serio będziecie grać ten gówniany Standard?
W wildzie przecież będzie normalny ranking. Dodadzą nowe karty, chce w tej grze rozwijać i ulepszać talie, cieszyć się grą wszystkimi a nie cofać w rozwoju konto i ograniczać sie xd Pozdro.

Witaj przyjacielu Mateuszu … mam do Ciebie drobne pytanie/prosbe zdaje sobie sprawe ze masz z pewnoscia napięty grafik jednak mimo wszystko byłbym wdzięczny za odpowiedź na pytanie 😀 A mianowicie czy mozemy spodziewac sie rowniez oprocz standardowych HearthStone Sensei z trybu rozrywkowego i rankedów także aren które oglądałbyś z danym graczem i tak samo jak w tym przypadku komentował wszystkie jego zagrania jak i pomagał mu ewentualnie w dobieraniu właściwych kart do talii ? Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam 🙂

20 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hearthstone
[KFT] Hearthstone Gameplay #1

Video is ready, Click Here to View ×

Hearthstone
27
HearthStone – Kel’Thuzad’s quotes pt. 2 + Mr. Bigglesworth

Video is ready, Click Here to View × Compilation of quotes by Kel’Thuzad on HearthStone, part 2. Hope you enjoyed. At the end there is his cat, Mr. Bigglesworth 🙂 Be sure to check out the first part! link: http://youtu.be/bLZpWqU7-CM Naxx, Frostwyrm Lair wing.

Hearthstone
What the Heck Is Hearthstone?

Video is ready, Click Here to View × Twitch Channel ►► http://twitch.tv/darkskeleton Goldbox Deals ►► http://amzn.to/1nvOXie Tip through Patreon ►►http://patreon.com/darkskeleton Be sure to like and subscribe to get future videos. Thanks for your support!